Spoločnosť MEGADYNE CZ s. r. o. ponúka dopravníkové pásy vlastnej výroby – spoločnosť SAMPLA BELTING je členom skupiny MEGADYNE. Dopravníkové pásy sú veľmi vysokej kvality a spĺňajú aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov.

Kompletný sortiment obsahuje polyuretanové aj PVC pásy – pre použitie v strojárenstve, v potravinárskom priemysle. Samozrejmosťou sú certifikáty – napr. FDA, ATEX, ISO 340, ISO 21180, ISO 284 alebo ISO 21178. V ponuke sú aj niektoré špeciálne pásy – flame retardand (samozhášavé), silikonové, silonové alebo pre použitie v tabakovom priemysle.

Na sklade máme vybrané typy transportných pásov, rôzne profily vodiacich klinov, príklopov a vlnovcov. Sme tak schopní veľmi rýchlo reagovať na potreby našich zákazníkov a dodávať pásy s vodiacim klinom, príklopom alebo vlnovcom vo veľmi krátkych termínoch.

Dopravnikové pásy

Produkty

PUCON - polyurethan

Jednozložková štruktúra PU zaisťuje lepšie vlastnosti pri vyššej teplote, dobrú ohybnosť, vynikajúcu odolnosť vrchnej vrstvy proti oderu a proti olejom a mazivám.

PUCON
PUCON

FABCON - tkanina

Bavlnené bez povlanu, alebo polyester PU impregnovaný. Zaručujú vyššiu odolnosť voči teplotám a majú nižší koeficient trenia, sú vhodné aj ako akumulačné pásy.

FABCON
FABCON

NITCON - syntetická guma

Vhodný pre najnáročnejšie priemyselné aplikácie, kde nie je možné použiť PVC a PU pásy. Tieto typy dopravníkových pásov sú na objednávku.

NITCON
NITCON

PVCCON - PVC

Viaczložková štruktúra PVC zaisťuje odolnosť voči chemikáliám a mechanickému odieraniu. K dispozícií je široká škála farebného prevedenia, hrúbky a tvrdosti PVC.

PVCCON
PVCCON

FELTCON - bavlna

Bavlnená štruktúra dopravníkových pásov poskytuje pásom veľké možnosti ohybnosti a stlačiteľnosti, ktoré je možné použiť najmä v potravinárskom priemysle.

FELTCON
FELTCON

PVCEXCON - PVC

Hlavnou výhodou dopravníkových pásov PVC je ich zvýšená odolnosť voči priemyselným a minerálnym olejom, a teda ich použitie v náročných podmienkach.

PVCEXCON
PVCEXCON

Stiahnite si PDF so spôsobmi značenia dopravníkových pásov.

STIAHNUŤ TU